Hemen Başvur

Artık bir araç sahibi olmak istiyorsanız ya da arabanızı değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

​​​​​​​​

​Aradığınız Araç Finansmanı uygun ve avantajlı ödeme koşullarıyla Türkiye Finans'ta! Dilediğiniz 0 araba ya da 2. el aracı seçip, Türkiye Finans'ın alternatif ödeme seçeneklerinden faydalanarak taşıt sahibi olabilirsiniz.

Araç Finansmanı başvurunuzu tüm anlaşmalı Hızlı Finansman noktalarımızdan gerçekleştirebilir, başvuru sonucunuzu dakikalar içinde öğrenebilir ve araç satın alma kararınızı zorlanmadan verebilirsiniz.

Hızlı Finansman Nedir?

Hızlı Finansman, satın almak istediğiniz ürün ve hizmetler için ihtiyacınız olan finansman desteğine Hızlı Finansman bayisi olan anlaşmalı satış noktalarımızdan dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan bir Türkiye Finans hizmetidir. Başvuru, onay ve finansman kullandırma süreci kolay ve hızlıdır.

Farklı sektörlerde ihtiyaç ürünleri sunan, taşıt satışı yapan ve eğitim sektöründe hizmet veren bayilerimiz aracılığı ile Hızlı Finansman başvurunuzu yapabilir, avantajlı koşullarıyla satın alma kararınızı zorlanmadan verebilirsiniz.

Hızlı Finansman ile Araç Finansmanı Kullanın, Uygun Kâr Oranları ve Avantajlı Vadelerle Araç Sahibi Olun!

0 km araç alımlarınızda fatura değerinin 120.000 TL’ye kadar olması durumunda 60 aya kadar, 2. el araç alımlarınızda kasko değerinin 120.000 TL’ye kadar olması durumunda 60 aya kadar, 120.000 TL üzerindeki taşıt alımları için 48 aya kadar taksit yapabilirsiniz.

Hızlı Finansman ile Araç Finansmanı Kullanmanın Avantajları

  • 60 aya kadar vade yapabilirsiniz.
  • Satış noktasından sadece kimlik belgesi ile dakikalar içinde başvurunuzu yapıp, başvuru sonucunuza göre dilediğiniz bayimizden finansmanınızı kullanabilirsiniz.
  • Taşıt bedelinin 120.000TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 120.000TL üzerinde kalan kısmın %50’si kadar taşıt finansmanı kullanabilirsiniz.
  • Maximum 150.000 TL’ye kadar finansman kullanabilirsiniz.
  • Sunulan Araç Finansmanı desteği 7 yaşa kadar (7 yaş dahil) araçları kapsar.
  • Dilerseniz hemen başvuru yaparak başvuru sonucunuza göre dilediğiniz bayimizden finansmanınızı kullanabilirsiniz.

Araç Finansmanı için Hızlı Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

Taşıt Finansmanı için Hızlı Finansman başvurunuzu anlaşmalı bayimiz olan oto galerileri ve taşıt satış noktalarından online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bayimiz, Araç Finansmanı başvurunuz için gerekli formu doldurur ve talebiniz dakikalar içinde yanıtlanır.

Dilerseniz Araç Finansmanı için;

Araç Finansmanı Taksitleri Nasıl Ödenir?

Taşıt Finansmanı ödemelerinizi;

Araç Finansmanı Hesaplama Tablosu

Örnek hesaplama tablomuzu kullanarak size en uygun ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Araç Finansmanı Maliyet Tablosu

Vade Kâr Oranı Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Yıllık Toplam Maliyet
12 1,8% 0% 2,16% 29,23%
24 1,76% 0% 2,11% 28,51%
36 1,75% 0% 2,1% 28,32%
48 1,74% 0% 2,09% 28,14%
60 1,73% 0% 2,08% 27,96%

"0 km araçlarda kasko değeri 120.000 TL üzeri finansman taleplerinde maksimum vade 48 ay olup, 2. el araçlarda ise kasko değeri 120.000 TL'ye kadar olan finansman taleplerinde maksimum vade 60 aydır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına yasal vergiler dahil edilmiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

© Copyright 2012 StarterBranding