Hemen Başvur

İhtiyaç Finansmanı ile bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilir, gelir akışınıza en uygun geri ödeme planını seçebilirsiniz.

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı ile bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilir, gelir akışınıza en uygun geri ödeme planını seçebilir, Türkiye Finans'ın sunduğu avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak kullanabileceğiniz İhtiyaç Finansmanı ile beyaz eşyadan mobilyaya, telefondan bilgisayara, televizyondan seyahat harcamalarınıza kadar pek çok ihtiyacınızı kolay ve hızlıca karşılayabilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu Hızlı Finansman bayimiz olan satış noktalarımızdan yapabilir, sonucunuzu dakikalar içinde öğrenebilir, mağazadan çıkmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Finansman Ne​dir?

Hızlı Finansman, satın ​almak istediğiniz ürün ve hizmetler için ihtiyacınız olan finansman desteğine Hızlı Finansman bayisi olan anlaşmalı satış noktalarımızdan dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan bir Türkiye Finans hizmetidir. Başvuru, onay ve finansman kullandırma süreci kolay ve hızlıdır.

Farklı​ sektörlerde ihtiyaç ürünleri sunan, taşıt satışı yapan ve eğitim sektöründe hizmet veren bayilerimiz aracılığı ile Hızlı Finansman başvurunuzu yapabilir, avantajlı koşullarıyla satın alma kararınızı zorlanmadan verebilirsiniz.

Hızlı Finansman ile İhtiyaç Finansmanı Kullanmanın Avantajları

  • Anlaşmalı bayilerimizde anında başvuru süreci ile mağazadan çıkmadan dilediğiniz ürüne çok avantajlı kâr oranları ile sahip olabilirsiniz.
  • Hiçbir belge gerekmeden sadece kimliğinizle dakikalar içerisinde işlemleriniz sonuçlanır.
  • Dilerseniz başvuru yaparak ​sonucunuza göre dilediğiniz bayimizden finansmanınızı kullanabilirsiniz​​​​
  • Hızlı Finansman kullanarak “Masrafsız Üçlü” hizmetimizden de yararlanabilir, temel bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

“Masrafsız Üçlü” ile Temel Bankacılık İşlemleri Ücretsiz!

“Masrafsız Üçlü” temel bankacılık işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirmeniz için sunulan bir Türkiye Finans hizmetidir. Masraflara Değil, Hayata Katılın kampanyası ile tanışın, Türkiye Finansın avantajlı bankacılık dünyasına siz de katılın.

“Masrafsız Üçlü” ile Neler Yapabilirsiniz?

Ücretsiz EFT/Havale

ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz EFT ve havale işlemleri için ücret ödemezsiniz.

Anlaşmalı ATM’lerden Komisyonsuz Para Çekme

Tüm Türkiye’de bulunan 8700’den fazla anlaşmalı PTT ve Yapı Kredi ATM’lerinden 250 TL’ye kadar komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanı için Hızlı Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç Finansmanı için Hızlı Finansman başvurunuzu anlaşmalı bayimiz üzerinden satış noktasında, online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bayimiz ihtiyaç finansmanı başvurunuz için gerekli formu doldurur ve talebiniz dakikalar içinde yanıtlanır.

Dilerseniz İhtiyaç Finansmanı için;

Genel İhtiyaç Finansmanı Hesaplama Tablosu

Örnek hesaplama tablomuzu kullanarak sizin için en uygun İhtiyaç Finansmanı ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Genel İhtiyaç Finansmanı Maliyet Tablosu​

Vade Kâr Oranı Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Yıllık Toplam Maliyet
6 4,39% 0% 5,27% 85,16%
12 4,39% 0% 5,27% 85,16%
18 4,39% 0% 5,27% 85,16%
24 4,39% 0% 5,27% 85,16%
36 4,39% 0% 5,27% 85,16%

​​* İhtiyaç Finansmanın maksimum vadesi 36 aydır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına yasal vergiler dahil edilmiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. ​

© Copyright 2012 StarterBranding